Dodatek osłonowy _ A.D. 2022

DODATEK OSŁONOWY

31.01.2022 r.

Obecna sytuacja z dostepnością papieru skłania nas do szukania rozwiązań kompromisowych, dlatego wszystkim Naszym Klientom, do których trafiły już druki z nakładu z tzw. błędem, chcielibysmy zaproponować obniżkę ceny o 50 % wartości. W praktyce cena netto za 50 szt. wniosku wyniosłaby 5,40 zł zamiast 10,80 zł. Jeśli wyrażą Państwo zgodę na takie rozwiązanie, to zostaną do Państwa przesłane faktury korygujące.

W przypadku jeśli chcą jednak Państwo wymiany na druki bez błędu, to prosimy nie zwracać ich do nas, aby nie generować dodatkowych kosztów. Poza tym musimy poprosić Państwa o kilka dni cierpliwości w realizacji, dlatego prosimy o bieżący kontakt mailowy z naszym Działem Handlu.


26.01.2022 r.

Z przykrością informujemy, że w cz. I druku "Wniosek o zasiłek osłonowy", na str. 3 pominięte zostały odnośniki do pouczeń nr 9), 10) i 11). Mimo tego braku w najbliższym czasie nadal będziemy wysyłać tę wersję wniosku, ale do każdej partii zamówionych druków będziemy dołączać odpowiednią ilość tzw. sprostowań.

Nasz błąd odkryliśmy, gdy już produkcja tego druku była  zbyt daleko zaawansowana. Wobec presji czasu i chęci jak najszybszego zrealizowania naszych zamówień podjeliśmy taką kompromisową decyzję. Zapewniamy, że po wyczerpaniu aktualnego nakładu, kolejne wznowienia będą uzupełnione o brakujący fragment.
Przepraszamy za powstałe niedogodności.


10.01.2022 r.

Od dnia 10.01.2022 r. można już składać zamówienia na druki do dodatku osłonowego.

Mają  one kody : OPS DO_01-2 , OPS DO_03 oraz OPS DO_04 - sekcja: druki do  świadczeń rodzinnych.

W formularzu zamówień (w formacie pdf do pobrania) na dzień dzisiejszy tych druków nie mamy.

Jednakże można zakupić dodatkowo druki w formacie PDF:

OPS DO_01-2 (Wniosek) - 15 zł netto

OPS DO_03 (Oświadczenie  o dochodach)- 9 zł netto

OPS DO_04 (Oświadczenie  o gosp. rolnym) - 5 zł netto


09.01.2022

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 17 grudnia 2021 r. o dodatku osłonowym (Dz. U. z 2022 poz. 1) informujemy, że druki konieczne do złożenia wniosku o wypłatę mamy już opracowane i w ciągu najbliższych dni zamieścimy je na naszej stronie, co umożliwi Państwu składanie ewentualnych zamówień.
Dlatego prosimy obserwować nasze AKTUALNOŚCI.

Dział Handlu