Informacja o dostępności druków: Dodatek Węglowy

DODATEK WĘGLOWY - dostępność druku

aktualizacja z 26.08.22

Jeśli chodzi o wysyłkę wniosków na dodatek węglowy, to realizujemy zamówienia z dnia 17/08 , w poniedziałek wyjdzie ostatnia partia  przesyłek z tego dnia i zapewne część zamówień z dnia 18/08. We wtorek już mamy nadzieję,że zostanie zrealizowany cały 18/08. Potem dalsze dni.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

aktualizacja z 22.08.22

Od dziś zaczynamy wysyłać wnioski do Państwa, w związku z tym - na ten moment - ciężko określić termin realizacji konkretnych zamówień.

Jeśli chcą Państwo wniosek w formacie PDF, do umieszczenia na swojej stronie, bądź do własnego wydruku (nasz ma 3 strony a nie 7, jak ministerialny) , to można go zakupić w cenie 15 zł netto.

Zamówienia w formie mailowej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA WYŁĄCZNIE DLA KLIENTÓW, KTÓRZY ZAMÓWILI JUŻ WNIOSKI W FORMIE PAPIEROWEJ.


17.08.2022

W nocy 16/17. 08 ukazało się rozporządzenie ze wzorem.  Potrzebujemy zatem kilku dni na rozpoczęcie realizacji zamówień- wg. kolejności w jakiej napływają.

10.08.2022 r.

W związku z dużą liczbą zapytań o druki na dodatek węglowy, postanowiliśmy już umożliwić Państwu składanie zamówień na ten druk. Jednocześnie przypominamy, że projekt ustawy dotyczącej dodatku węglowego jest nadal procedowany i dopóki prezydent nie podpisze ustawy, my nie podejmujemy się rozpoczęcia produkcji tych konkretnie druków. 

Sprzedaż  rozpocznie się niezwłocznie po opublikowaniu oficjalnego wzoru i po zatowarowaniu naszego magazynu.

Kod druku do dodatku węglowego: OPS DW 01. Cena netto za 50 szt.: 14,99 zł ,

zakładka: Produkty -> Druki do świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego i świadczenia wychowawczego -> Druki dot. dodatku węglowego.

Nadal zachęcamy do obserwowania  AKTUALNOŚCI na naszej stronie.

Dział Handlu