Kwestionariusze rodzinnego wywiadu środowiskowego - A.D. 2021

Kwestionariusze rodzinnego wywiadu środowiskowego -  A.D. 2021

Zgodnie z rozporządzeniem MRiPS z dn. 08 kwietnia 2021 r. w sprawie rodzinnego wywiadu śdorowiskowego (Dz. U.  z 2021 poz. 893) zmianie ulegają wzory kwestionariuszy, oświadczenia majątkowego oraz legitymacji.

Ze względu na to, że rozporządzenie to wchodzi w życie po upływie 6 miesięcy od dnia ogłoszenia (14-11-2021), dlatego nie śpieszyliśmy się z prezentacją naszych wzorów. Teraz, na półmetku tego okresu, chcemy zaproponować Państwu możliwość zakupu nowych wzorów, przy jednoczesnym dostępie do wersji nadal obowiązującej. Dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na kody druków. Stare wersje kwestionariuszy mają w kodzie dodaną liczbę "16", a nowe "21", odpowiednio do roku, w którym zaczęły obowiązywać.

Na przykład 1 cz. wywiadu środowiskowego będzie sprzedawana pod kodem: OPS K01_16 (STARA wersja) i OPS K01.21 (NOWA wersja). Podkreślamy, że jest to sytuacja TYMCZASOWA. Prosimy zwracać na to uwagę przy składaniu zamówień.


W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o kontakt (najlepiej mailowy, adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z naszym Działem Handlu