NOWA WERSJA STRONY - od 12.08.2020

Witam na naszej nowej stronie www.drux.pl

Nowa wersja naszej strona rozpoczęła swój oficjalny byt od 12 sierpnia 2020 r.  Oprócz nowocześniejszej estetyki, jest ona wyposażona w różne funkcje i udogodnienia:

* możliwość przesyłania wzorów indywidualnych (załączanie własnego wzoru pdf);

* odbiór druków za pośrednictwem paczkomatów;

* płatność internetowa PayU;

* zapis historii zamówień;

* ulepszone procedury zwrotu i reklamacji, zgodnie z wymogami RODO.

UWAGA DLA NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW (OPSy):

Prosimy pamiętać, że "stare konta", założone w poprzedniej wersji naszej strony już nie działają. Natomiast -w odróżnieniu do poprzedniej wersji strony- nie trzeba zakładac konta aby składać zamówienia czy przeglądać wzory. Jeśli chcą jednak Państwo takowe założyć, sugerujemy zrobić to podczas robienia zakupów, po umieszczeniu ich w koszyku i po kliknięciu opcji "ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE". Jest to prostsza opcja niż zakładanie konta PRZED składaniem zamówienia - chodzi o wybór NABYWCY i ODBIORCY.

Przypominamy również o zmianie jednostki przeliczeniowej dla druków "luzem". Nasze druki z oferty standardowej (druki dla: pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych, Funduszu Alimentacyjnego oraz świadczeń wychowawczych) są teraz sprzedawane minimalnie po 50 szt. z każdego wzoru lub jako wielokrotność 50 szt.  Dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę w trakcie składania zamówień na ilości końcowe zamawianych druków.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Działem Handlu