ŚWIADCZENIA RODZINNE 2021/2022

Informacja z dnia 14 lipca 2021 r.

Informujemy, że od dnia 13 lipca rozpoczęliśmy wysyłkę druków do świadczeń rodzinnych, wg. kolejności w jakiej spływały zamówienia od 9 czerwca. Póki co, są to wysyłki częściowe, gdyż nie mamy jeszcze wszystkich rodzajów druków.

 
Informacja z dnia 05 lipca 2021 r.

Wprowadziliśmy już zmiany we wzorach na nowy okres zasiłkowy 2021/2022 i działamy od kilku dni, aby móc wysyłać do Państwa aktualne druki. "Odświeżone" już zostały poszczególne pozycje w dziale druków do świadczeń rodzinnych, Funduszu Almentacyjnego oraz do tzw. 500+, których konkretnie dotyczą te zmiany.  Są to wzory o kodach: OPS SR 401, OPS SR 401R, OPS SR 402, OPS SR 403, OPS SR 404, OPS SR 405, OPS SR 407, OPS SR 411, OPS FA 401, OPS FA 411 i OPS SW 401.

Tak jak miesiąc temu informowaliśmy: możecie już Państwo składać zamówienia; będziemy je traktować jako te na NOWY OKRES ZASIŁKOWY. W przypadku druków jeszcze do tzw. STAREGO  OKRESU ZASIŁKOWEGO, prosimy o wyraźne zaznaczenie.

Korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy już przesłali zamówienia. Będziemy w najbliższych dniach informować na naszej stronie, że rozpoczeliśmy wysyłki. W razie jakichkoliwiek pytań, prosimy o formę mailową. W przypadku prób kontaktu telefonicznego może być on chwilami ograniczony/ nieskuteczny, za co z góry przepraszamy.

Przypominamy też, że naszą jednostką magazynową dla druków "luzem" jest 50 szt., dlatego prosimy o zamawianie wielkorotności tej ilości.

 

Informacja z dnia 08-09 czerwca 2021 r.

Sytuacja, dotycząca wzorów wniosków do świadczeń rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego, zmienia się dynamicznie. Jeszcze wczoraj twierdziliśmy, że nic nie ulega zmianie. Dzisiaj, tj. 09 czerwca br., dowiedzieliśmy się, że trwają jednak prace legislacyjne nad wzorami  wniosków. Przewidziany czas opublikowania ww. wniosków na stronie internetowej BIP Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej to przełom czerwca i lipca br.

W związku z tym możecie już Państwo składać zamówienia, będziemy je traktować jako te na NOWY OKRES ZASIŁKOWY. Jedynie w przypadku, kiedy potrzebne byłyby druki obowiązujące w tym momencie, prosimy o wyraźne zaznaczenie, że o nie chodzi.

Niestety sytuacja, przez konieczność oczekwania na wzory, może stać się trochę bardziej nerwowa. Z naszej strony będziemy się starali działać jak najsprawniej i na bieżąco będziemy informować Państwa o naszej gotowości do sprzedaży druków z tej kategorii.

 

Informacja z dnia 22 stycznia 2021 r.

Staramy się obserwować i reagować jak najszybciej na wszelkie informacje zamieszczane na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na temat zmian w drukach do świadczenia wychowawczego, tzw. 500+, na rok 2021/2022. Dlatego pragniemy poinformować, że w naszych formularzach uaktualniliśmy już informację w pouczeniach, dotyczącą  konkretnie Wielkiej Brytanii. Druki te będą dostępne w sprzedaży po 25 stycznia br.

 

Informacja z dnia 08 stycznia 2021 r.

W związku z brakiem informacji na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na temat zmian w drukach do świadczenia wychowawczego, tzw. 500+, na rok 2021/2022 pragniemy poinformować, że w naszych formularzach uaktualniliśmy jedynie rok w nagłówku na 2021/2022. Reszta treści pozostaje u nas- póki co- bez zmian.

Składając zamówienia otrzymają Państwo druki jakie widnieją przy zamawianej pozycji.

O ile w ogóle zajdą jakieś zmiany, będziemy informować w kolejnych aktualnościach.